نتایج جستجو برای عبارت :

برگ‌های چنار

طرح لایه باز برچسب عرق گیاهی برگ چنار
دسته: فایل های لایه باز و PSDبازدید: 4 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 3762 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1
طرح برچسب برگ چنار عرق گیاهی برگ چنار لیبل عرق گیاهی برگ چنار برچسب خشکبار طرح برچسب برگ چنار لیبل لایه باز برگ چنار

طرح لیبل لایه باز برگ چنار
اندازه 9.8*5.6 سانتی متر
لایه باز
فرمت فایل psd
قابل ویرایش با نرم افزار فتوشاپ
مد cmyk

برچسب ها : طرح برچسب برگ چنار , عرق گیاهی برگ چنار , لیبل عرق گیاهی برگ چنار , برچ
طرح لایه باز برچسب عرق گیاهی برگ چنار
طرح برچسب برگ چنار عرق گیاهی برگ چنار لیبل عرق گیاهی برگ چنار برچسب خشکبار طرح برچسب برگ چنار لیبل لایه باز برگ چنار

دسته بندی
فایل های لایه باز و PSD

فرمت فایل
zip

حجم فایل
3762 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
1

دریافت فایل

فروشنده فایل
کد کاربری 19487
تمام فایل ها

طرح لیبل لایه باز برگ چنار
اندازه 9.8*5.6 سانتی متر
لایه باز
فرمت فایل psd
قابل ویرایش با نرم افزار فتوشاپ
مد cmyk

طرح برچسب برگ چنارعرق گیاهی برگ چنارل
شلنگ قلیان وسط نخ آروان ساخته شده از دسته چوب چنار و نخ مرغوب
شلنگ قلیان از 2 لایه سیم فلزی ضد زنگ تشکیل شده است.
اعلام آمادگی با رستوران ها ،سفره خانه ها و پشتیباتی مجالس.
فروش این محصول در وب سایت نی پلاس به صورت عمده فروشی است و برای خرید به لینک پایین همین مطلب مراجعه کنید.
شلنگ قلیان وسط نخ آروان با دسته چوب چنار

جلوی در خانه ما چند درخت چنار قدیمی هست که شهرداری هنوز قصد جانشان را نکرده. صبح ها که از خواب بیدار می شوم، اگر حضرت موبایل اجازه بدهد، اولین چیزی که چشم های تشنه ام را غرق می کند، همین درخت ها هستند. درختهایی که تمام حجم منظره ای که پنجره به رخ اتاق می کشد را پر کرده اند. اینطور صبح ها، دعا میکنم همه چنین پنجره ای در خانه شان داشته باشند. همه جلو در خانه شان چنار داشته باشند، آن هم نه فقط یکی. خدای جان، بخواه که داشته باشند. اگر در دنیا نشد، در ب
سرکار خانم فهیمه کاظمی خالدآبادی کارشناس ارشد مدیریت mba با کد 187 برای شورایاری محله ی هفت چنار تهران اعلام آمادگی نموده است . از همشهریان عزیز شهرستان نطنز که ساکن تهران هستند تقاضا می شود برای انتخاب این فرهیخته ی خالدآبادی مساعدت فرمایند .

با سلام و احترامقنات اسفاد به دوران اولیه اسلام و یا دوره ساسانیان بر می گردد زرتشتی ها اعتقاد داشتند در کنار آب که یکی از مظاهر پاکی بود برای دوام زندگی و برکت آن درخت سرو و یا چنار می کاشتند که خوشبختانه هر دو این درخت، در اسفاد غرس شده است.چنار درختی، بلند قامت و تنومند، با ارتفاع 30-20 متر است که در محیط های مرطوب از رشد خوبی برخوردار است و همچنین از چوب آن در ساختمان های قدیم و از برگ آن برای درمان استفاده می کنند.البته امروز صحبت از پای چن
تمام دیروز رویای فرار از شهرنشینی و رهایی همراهم بود.تمام دیروز دلم می خواست چنار* بمانم، فارغ از هر هیاهو  سهراب بخوانم و عطرش را حس کنم.دیروز مهمان دوستی در روستای دور و سبزی اطراف کاشان بودم. روستایی پر از سبزینگی و بوی صمیمی که بعد از مدت ها توانست روحم را آرام کند. انگار به جایی که باید بازگشته بودم.بوی کاه گلبوی نان محلی و آتشبوی حیوانبوی سبزینگیدرخت های تنومند سبز  که هرکدام پر از راز و قصه بودند. و آدم های قشنگ و ساده پر از راز و رمز
ای
یک شهر کوچیک_بهتره بگم یه شهر که از اول تا آخرش یه خیابون درازه و طی کردنش سرجمع نیم ساعت طول میکشه_ نزدیک روستای پدریم هست که در نظرش گرفتم برای طرح...دو طرف تمام کوچه هاش چنارهای بلند و درخت های بید لیلی داره و وسط بولوار اصلی شهرش پر از گلهای رُز رنگ و وارنگه...فردا برادرم میره با مسئول شبکه صحبت کنه و ببینه برای اون سه چهار ماهی که من بیکار هستم به پزشک احتیاج دارن یا نه...البته اگه نیاز داشته باشن هم به عنوان پزشک جانشین میرم و حقوقم کمتره ام
موزه حیات وحش هفت چنار یکی از موزه‌های شهر تهران است که در یکی از محله‌های قدیمی تهران به نام بریانک (در خیابان قزوین) واقع شده است. محدوده جغرافیایی منطقه بریانک از شمال به خیابان کمیل، از شرق به بزرگراه نواب و از جنوب به خیابان قزوین منتهی می‌شود. ادامه این منطقه نیز از غرب به جاده مخصوص کرج می‌رسد.
ساختمان موزه بنایی تاریخی متعلق به اوایل دهه قرن بیستم (دوره قاجاریه) است که در ابتدا به عنوان کارخانه برق شروع به کار کرد و پس از چند سال به ک
خرید خانه در منطقه 10 تهران، بررسی مزایای خرید خانه در منطقه ده
اگر به دنبال خرید خانه با قیمت مناسب هستید بهتر است به خانه های منطقه 10 تهران سری بزنید. منطقه 10 تهران یک منطقه قدیمی با قدمت حدودا صد ساله است که خرید آپارتمان در منطقه ده نیاز به بودجه کلانی ندارد و به علت جمعیت بالای ساکن در این منطقه خرید خانه، فروش خانه و اجاره خانه در منطقه 10 پررونق است.
منطقه 10 تهران کجاست ؟
منطقه 10 تهران در مرکز تهران قرار دارد و دسترسی محلی منطقه ده از س
خرید خانه در منطقه 10 تهران، بررسی مزایای خرید خانه در منطقه ده
اگر به دنبال خرید خانه با قیمت مناسب هستید بهتر است به خانه های منطقه 10 تهران سری بزنید. منطقه 10 تهران یک منطقه قدیمی با قدمت حدودا صد ساله است که خرید آپارتمان در منطقه ده نیاز به بودجه کلانی ندارد و به علت جمعیت بالای ساکن در این منطقه خرید خانه، فروش خانه و اجاره خانه در منطقه 10 پررونق است.
منطقه 10 تهران کجاست ؟
منطقه 10 تهران در مرکز تهران قرار دارد و دسترسی محلی منطقه ده از س
الان ساعت 7 و 40 دقیقه صبحه و من توی پله‌های اضطراری طبقه هشتم ساختمون خوارزمی دانشگاه ایستادم. حرکت نور گرم خورشید روی درخت‌ها و ساختمون‌ها رو توی این روز سرد آلوده نگاه می‌کنم و جذاب تر از همه؟ 17 تا طوطی سبز خوشرنگ روی بالاترین شاخه‌های درخت چنار جلوی ساختمون نشستن و حموم آفتاب میگیرن. هرازگاه پرهاشون رو مرتب میکنن و با هم دیگه صحبت میکنن.

پنج شنبه - پنج دی 98
می گویند منبر را از چوب درخت گردو می سازند که بسیار محکم و با کیفیت است.درخت گردو علاوه بر چوب مرغوب، سایه و بار خوبی هم دارد.اما درخت چنار میوه ندارد، سایه درست و حسابی هم ندارد، از آن چوبه دار می سازند.دعوای این دو درخت در شعر استاد شهریار شنیدنی است!

ادامه مطلب
به «آسمان» برو گنجشکک درخت چنار
[راستش اینطوری است، متاسفانه همینطوری است. داشتم پست ها را می دیدم که چشمم به این خورد و متاسفانه اینطوریست. حس نوستالژی همینطوری است، رفتن سراغ گذشته، آلبوم ها، نوشته ها... متاسفانه همینطوری است.]
نور سرخ رنگی، سنگ فرش کوچه‌مون رو می‌پوشونه
من تو مسیر می‌ایستم و نگاه می‌کنم 
تا اینکه ناگهان تو از دوردست‌ها به یادم میای 
دوباره مسیری که گم کره بودم رو پیدا می‌کنم
فاصله‌ی زیاد بینمون نباید مهم باشه
چون همیشه قلب‌هامون کنار هم هستن
هرچقدر هم از هم‌دیگه دور بشیم
هیچ‌‍وقت فراموش نمی‌کنم
ذوق و شوق اون روزم رو 
رویایی که من و تو داشتیم
خورشید تاری که تو آسمون سرخ رنگ در حال غروبه
یادم می‌اندازه که باید ادامه بدم و خودم باشم
نظام کاشت: تعداد چهار ردیف درخت و از نوع چنار یک مسئله مشترک مطرح شده بین اکثر سیاحانی بوده که در دوره قاجار از اصفهان دیدن کرده­اند(دیولافوا، 1371، 499، نوردن، 1365، 117، هولستر[1]، 1355، 78). سیاحانی که در دورة صفویه به اصفهان آمدند، تعداد ردیف درخت چنار برای خیابان چهارباغ اصفهان را دو ردیف بیان داشته­اند(کمپفر، 1363، 196 و جملی کارری[2]، 1348، 67). اکثر سیاحان برای این خیابان درخت چنار را برشمردند، تنها در تاریخ عالم آرای عباسی از درختان سرو و چنار و کاج و ع
خرید درخت چنار
ویژگی منحصر به فرد درخت چنار چیست؟
بعد از خواندن مطالب به این نتیجه خواهیم رسید که:
درخت چنار مناسب کاشت برای محل مد نظر شما می‌باشد یا خیر؟
چه جذابیت‌هایی دارد که این درخت را پر طرفدار کرده است؟
میزان آبیاری مناسب برای چنار چقدر است؟
خاک مناسب برای چنار چه خاکی است؟
دمای مناسب رشد چنار چیست؟
نور کافی برای چنار چه میزان است؟
روش تکثیر چگونه است؟

چه روزهایی که زیر سایه درخت چنار از خنکی و زیبایی آن لذت بردیم. خیابان ولیعصر ته
خرید درخت چنار
روش تکثیر چگونه است؟

چه روزهایی که زیر سایه درخت چنار از خنکی و زیبایی آن لذت بردیم. خیابان ولیعصر ته
صنایع چوب سامی راد 
تنها تولیدکننده سفارشی انواع درب و چهارچوب تمام چوب مدل پانل اروپایی با روکوبهای کشویی با هر نوع متریال می باشد.
چوب بلوط 
چوب چنار
چوب گردو
با رنگ پلی استر و پلی اورتان طبق سفارش شما
نمونه کارها و تولیدات ما را در کانال تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید
شماره تلگرام و واتساپ 09361228709 
آدرس کانال تلگرام و اینستاگرام:
samiraddoor@
صنایع چوب سامی راد 
با ۷ سال سابقه پیمانکاری دکوراسیون داخلی و ۲ شعبه در ایران و ترکیه 
تمام دیروز رویای فرار از شهرنشینی و رهایی همراهم بود.تمام دیروز دلم می خواست چنار* بمانم، فارغ از هر هیاهو  سهراب بخوانم و عطرش را حس کنم.دیروز مهمان دوستی در روستای دور و سبزی اطراف کاشان بودم. روستایی پر از سبزینگی و بوی صمیمی که بعد از مدت ها توانست روحم را آرام کند. انگار به جایی که باید بازگشته بودم.بوی کاه گلبوی نان محلی و آتشبوی حیوانبوی سبزینگیدرخت های تنومند سبز  که هرکدام پر از راز و قصه بودند. و آدم های قشنگ و ساده پر از راز و رمز
ای
خرید درخت چنار
روش تکثیر چگونه است؟

اهل کاشانم.
نسبم شاید برسد
به گیاهی در هند، به سفالینه‌ای از خاک «سیلک».
نسبم شاید، به زنی فاحشه در شهر بخارا برسد.

پدرم پشت دو بار آمدن چلچله‌ها، پشت دو برف،
پدرم پشت دو خوابیدن در مهتابی،
پدرم پشت زمان‌ها مرده است.
پدرم وقتی مرد. آسمان آبی بود،
مادرم بی خبر از خواب پرید، خواهرم زیبا شد.
پدرم وقتی مرد، پاسبان‌ها همه شاعر بودند.
مرد بقال از من پرسید: چند من خربزه می‌خواهی؟
من از او پرسیدم: دل خوش سیری چند؟
پدرم نقاشی می‌کرد.
تار هم می‌ساخ

شناسه ملک : 3482
شهرک والفجر زمرد ویلای سابق یکی از بهترین شهرکهای منطقه غرب شهریار می باشد که دارای گیت نگهبانی نیز می باشد.ورودی شهرک و خیابان اصلی آن دارای چتری از درختان چنار زیبا می باشد.ملک مورد نظر یک قطعه باغ 1200 متری در بهترین منطقه و بهترین خیابان شهرک ویلایی والفجر قرارگرفته است که بسیار سرسبز و دلباز می باشد.این باغ ویلا نیز دارای درختان متنوع و تزیینی بینظیر نخل و درختان چندین ساله میوه و بلندقامت چنار است ، از جمله ویژگی های ا
با معرفی یکی دیگر از باغ ویلا های غرب تهران در خدمت شما هستیم و این بار یکی از باغ ویلا های محمدشهر را خدمت شما معرفی می کنیم.  این باغ ویلا  1600 متر مساحت دارد و  ویژگی اصلی و خاص این ملک وجود محوطه زیبا و لنداسکیپ فوق الاده دیدنی و زیبای این باغ است . در طراحی این محوطه از انواع درختان گل و تزئینی استفاده شه همچنین چمن آرایی بسیار خوبی در فضای باغ انجام شده است. دور تا دور باغ ویلا توسط درختان چنار سر به فلک کشیده محصور شده که نمای زیبایی به
کنار پنچره ی کلاس خالی از دانشجوهایی که برای استراحت رفتند
زل میزنم به اتوبانی که از پشت درخت های قدکشیده ی چنار دانشکده دیده میشه
بادی که نوید پاییز سرد بی خورشید امسال رو میده به صورتم میخوره
نگاهم کشیده میشه به ماشین های پارک شده گوشه پارکینگ 
دیدن صحفه سیاه گوشیم برای بار هزارم 
صدای خنده ای  توهمین پاییز گذشته توهمین کلاس میپیچه  تو گوشم 
بیشتر توی خودم میپیچم 
کلاس دوباره شروع میشه 
بچه ها برمیگردن 
روی صندلی میشینم
به صحفه ی گوشی
مثل یک ساعت از رونق و کار افتاده
هر که در عشق رکب خورده کنار افتاده
فصل تا فصل خدا بى تو هوا یک نفره است
از سرم میل به پاییز و بهار افتاده
هر دو سرخیم ولى فاصله ما از هم
پرده هایى است که در قلب انار افتاده
پیش هم بودن و هم جنس نبودن درد است
آه از آن سیب که در پاى چنار افتاده
حس من بى تو به خود نفرت دانشجویى ست
از همان درس که در آن دو سه بار افتاده
سهمم از عشق تو عکسى ست که دیدم آن هم
دستم آنقدر تکان خورده که تار افتاده!
#سید_سعید_صاحب_علم
ای چنار خوش قیافهتازیانه ی نوازششاعر همیشه باکلتعطر آماده ی بارش
ای هجوم خشم خندهمرد جذاب بد اخلاقحرفه ای ترین روانیعاشقه همیشه خلاق
به دیوار خوردمبهم در بدهبه این دختر خستهسنگر بده
به دیوار خوردمبهم گوش کنتو دیوارو مثل یهآغوش کن
که ما حالمون بدهحالمون بدهحالمون بده
احوالمون بدهفالمون بدهحالمون بده
ای مرید خط چشمامتو نخ ابریشم منطفلکی ترین رفیقمقتلگاه هر غم من
ای قلمرو ستمهامرد دلداده به تاراجای شفا گرفته از عشقعاشق همیشه محتاج
به دیو
بسم الله

گاهی یاد صدای صبح گاهی گنجشک های چنارهای خیابان های شهدا و شاهد می افتم...سیل عظیم جمعیت گنجشک ها روی درخت های چنار بلند... صدای جمعیت گنجشک های در تکاپوی جمع کردن دانه ها...و درخت انگور حیاط خانه ی پدری در فصل بهار با برگ های تازه جوانه زده...و بدتر از آن یاد صبح گاه های روستای مختار و باغ های میوه کنار خانه قدیمی مرحوم پدر بزرگم...صبح گاه های روستا سرد و لذت بخش بود..یادش بخیر..

اینجا گاهی اتفاقی متوجه بارش باران می شویم.. حتی بالکن خان
کد ملک در املاک آسایش : 376 دارای ویلای لوکس 120 متری با دو خوابدارای استخر با تاسیسات کاملدارای گل خانه 70 متری با گل های شاداب دارای آلاچیق زیبا مجاور استخردارای درختان میوه و درختان چنار سر به فلک کشیده نورپردازی در شب رویایی محوطه سازی شده و فضاسازی جذاب سوییت نگهبانی و سرایداری 30 متریدارای  دوربین مدار بسته و سیستم امنیتی دارای سهمیه آب کشاورزی بصورت لوله کشی شده دارای کلیه انشعابات به صورت قانونیدارای سند تک برگ عرصه وعیان 
برای د
می دانم شما از این حرف ها خوشتان نمی آید؛ اما موهایتان برای ما یلدا نگذاشته. سر انگشت که به سیاهی‌شان می رسد یلدا می‌شود افسانه. شب آنقدر کوتاه می شود که شما پلک بزنید.
پلک بزنید؟ پیش مردمک های لرزانتان که از چله نمی شود گفت بانو! شب کدام است؟ سیاهی که بود؟
گمانم بر این است که شب از رنگش وام‌دار شما باشد
که پیچک های در هم لولیده‌ی خانه‌مان از مژگان در هم پیچیده‌تان ریشه گرفته اند. اصلا گمانم بر این است اخم شما سیستان را سوخت‌ بانو.
شما که نمی
من ازینجا...توی این لحظه از سه شنبه شب...ساعت ۹ و بیست دقیقه....
به این فکر میکنم که حوصله ام سر رفته....
به این فکر میکنم که کاش الان با تو توی یه خونه توی بلوار کشاورز زندگی میکردم...
همونجا که پنجره خونمون که باز میشه خونه پر میشه از صدای گنجشک و شاخه های چنار رو میشه بغل کرد...
من میوه های تازه رو میشستم و نصفش رو تازه تازه میذاشتم روی میز...
باقیش رو میذاشتم روی ظرفشویی تا ابش بره وبذارم توی یخچال....
با آرامش تمام تو اشپزخونه ی پر نورمون غذا میپختم و
تو که رفتی پی تاب و تپش رود ، برو
به قدم های اسیر لجنم فکر نکن
من 
به دستان خودم 
گورِ خودم 
را کندم
به پذیرایی و دفن و کفنم فکر نکن :))
" من محالم،تو به ممکن شدنم فکر نکن "
و به آلودگیِ پیرهنم فکر نکن
گرچه 
رو زخمی‌ام و دست‌کج و تند زبان
به سر و صورت و دست و دهنم 
فکر نکن
تو که از منزلِ منقل تبر آوردی باز
 " هی به آیا بزنم یا نزنم فکر نکن :)) "
بخت نامـرد 
بزن ! 
بد به دلت راه نده 
به غم انگیزی فرزند و زنم فکر نکن
نفسی تازه کن و 
اره بکش ! 
شاخه بریز !
به غ
برای شناخت ساز بد و خوب یا با کیفیت و بی کیفیت نیاز به آشنایی به
موسیقی هست و فرد یابد آموزش موسیقی ساز مورد نظر رو دیده باشه تا بتونه
کیفیت صدا رو تشخیص بده و از طرفی هم نیاز به دانش در زمینه چوب و انواع
چوت درخت ها هست تا بشه نوع بدنه و سطح کیفی و مقاوت ساز رو سنجید.البته
این مطلب به شما اینو یاد میده که چطوری ساز تنبک رو مورد ارزیابی قرار
بدید.
انواع جنس چوب
ساز های چوبی معمولا از چوب های توت،گردو،ون،سنجد،کاج،چنار و...ساخته
میشن که هر کدام
«ولیان» از طریق اتوبان کرج – قزوین و از پیاده شدن پل کردان و دهات کوهسار با جاده آسفالت متناسب دسترسی است. در مسیر این خانه دادن شهر کوهسار، روستاهای کردان، خوروین، آجین دوجین و چند روستای دیگر قرار دارند.این ایالت هم قرین دیگر روستاهای ساوجبلاغ بهار و تابستان هایی متحمل و دلپذیر و زمستان هایی سرد و برفی دارد. فداکار گمانه زنی ها که البته با بررسی بنای خانه ای قدیمی داخل روستای ولیان لباس پژمرده است، از قدمت ۳هزار ساله این روستا حکایت دارد.
دارم فکر میکنم این مرض جدیدمه که این همه زیاد توی جمع شلوغی اضطراب و استرس میگیرمو بی قرار میشم. دیگه اگه محیط بسته باشه که هیچی. من قبلا شاید با محیط بسته راحت نبودم اما توی جمع بودن تویی مترو مهمونی چمیدونم هر جایی مشکلی نداشتم یه گوشه میشستم حالا الان چنار اضطراب و استرسی میگیرم چنان ترسی دارم که نمیدونم چجوری درستش کنم حالا این دفعه باز به روانشناسم میگم. بپرسم چجوری میتونم اینو درست کنم دوباره. امیدوارم چیزی بتونه بگه. هووووف دیروز فاطم
به قلم دامنه : به نام خدا. از نظر من، شعر مرحوم شهریار -سید محمدحسین بهجت تبریزی- در باره‌ی منبر، جنبه‌ی انکاری ندارد، بلکه صبغه و رنگ انتقادی، انتظاری و هنجاری و نیز از نظر بعضی شکل طنز و فُکاهی دارد.

چنانچه خوانندگان -که از من بیشتر مطلع‌اند- می‌دانند، امام سجاد -علیه‌السلام- در آن مجلس اجباری یزید در شام پس از واقعه‌ی عاشورا، نگفتند آن منبر را بیاورید، بلکه فرمودند آن «چوبه» را بیاورید تا بر رویش سخن بگویند. یعنی منبر داریم تا منبر. منب
معادن شناسایی شده شهرستان ملایر. 
حدود49درصدمنابع زیرزمینی ومعادن غنی استان همدان درشهرستان ملایر است وبعضی از آنها از جمله( فلدسیات، آندالوزیت )دراستان، ایران و خاورمیانه از نظر کمیتوکیفیت دارای رتبه اول است وبه بخشی از معادن شناسایی شده ، حدود( 33 ) معدن کوچک وبزرگ اجازه برداشت موقت داده شده که در تولیدات صنعتی و...استفاده یا به خارج از ایران صادر میشود.
معادن شناسایی شده شهرستان ملایر عبارتند از:
1.لاشه آهکی. کوه گرمه. کوه رومیه شمالی..
2 آند
مبل راحتی جدید مدل چلسی
مبل راحتی جدید در عین زیبایی و جذابیت بسیار دارد که جلوه زیبایی به منزل میدهد
تعداد این مبل 7 نفره شامل 3نفره+ 2 نفره + 2 عدد تکنفره میباشد.
البته تعداد مبل بنا به سلیقه شما تغییر خواهد کرد.
جذابیت ظاهری مبل و نمای متفاوت دارد مبل راحتی جدید مدل چلسی را به این نام مشهور است و در هر منزلی چشم نواز میباشد.
استفاده از چوب روسی و گردو  در ساخت کلاف مبل
ابر های تشک کف مبل از نوع درجه 1 و ابر 35 کیلو و فوم سرد شرکت های معروف همچون ب
گشته سر سبزدگر باره به هنگام بهار    خالدآباد و من و سرو قد و قامت یار
            گشته خرم چمن و لاله و نسرین و دمن        
      بلبلان چهچهه زن طوطی و قمری و هزار
         شده خاکش چو بهشت و شده زیبا و تمیز      
      مردم از بوی ریاحین شده سر مست و خمار
             خالداباد مرا چون گلی از گلزار است           
        جان و دل را کنم از مهر به پایش ایثار
             لعبت ماهرخ زهره جبین است این خاک             نمکین چشم و سهی گردن و گلگ
مبل راحتی جدید و زیبا مدل نازلی
مبل راحتی جدید و زیبا مدل نازلی در عین زیبایی و جذابیت بسیار دارد که جلوه زیبایی به منزل میدهد
جذابیت ظاهری مبل و نمای متفاوت دارد که این مدل مبل را به این نام مشهور است و در هر منزلی چشم نواز میباشد.
ابر های تشک کف مبل از نوع درجه 1 و ابر 35 کیلو و فوم سرد شرکت های
مبل راحتی جدید مدل فلورانس
راحتی جدید مدل فلورانس در عین زیبایی شیک و کم جا برای منازل کم جا
تعداد این مبل 7 نفره شامل 3نفره 2 نفره 2 عدد تکنفره میباشد.
جذابیت ظاهری مبل و نمای متفاوت تک نفره های مبل راحتی جدید مدل فلورانس چشم نواز میباشد.
ابر های تشک کف مبل از نوع درجه 1 و ابر 35 کیلو و فوم سرد شرکت های معروف همچون بسپار فوم غرب میباشد
مشخصات:
تعداد نشیم
پارک
جنگلی وکیل آباد در منطقه خوش آب هوا ی ییلاقی طرقبه قرار گرفته است و دارای آب
وهوایی بسیار خنک و مطبوع است. پارک جنگلی وکیل آباد به دلیل دارابودن جاذبه های
طبیعی همچون درختان کاج ، چنار ، سرو ، و جاری بودن رودخانه های گوناگون فصلی از
محبوبیت خاصی در نزد گردشگران برخوردار است. عمده افرادی که برای زیارت به شهر
مشهد روانه می شوند بی شک به پارک جنگلی وکیل آباد هم برای فرار از شلوغی های شهر
مشهد سر می زنند و خاطره هایی به یاد ماندنی برای خود می
پارک
پارک
پارک
مبل راحتی جدید مدل کابریو
مبل راحتی جدید مدل کارولین در عین زیبایی و جذابیت بسیار دارد که جلوه زیبایی به منزل میدهد
تعداد این مبل 7 نفره شامل 3نفره 2 نفره 2 عدد تکنفره میباشد.
جذابیت ظاهری مبل و نمای متفاوت دارد مبل راحتی جدید مدل کابریو را به این نام مشهور است و در هر منزلی چشم نواز میباشد.
استفاده از چوب روسی و گردو  در ساخت کلاف مبل
ابر های تشک کف مبل از نوع درجه 1 و ابر 35 کیلو و فوم سرد شرکت ه
چوب راش
چوب محکم و نیمه سنگینی می باشد و دارای موج های زیبا بوده و رنگ آن از کرم تا متمایل به قرمز می باشد و بافتی ممقاوم در برابر حشرات و قارچ دارد و بیشترین مصرف آن در ساخت مبلمان و تهیه سه لایی  راش می باشد .
چوب توسکا
چوب توسکا چوبی سبک و نسبتا مقاوم می باشد و دارای رنگ های کرم تا قرمز و صورتی بوده  و به خاطر بافت نرم و قابل انعطاف آن ، ویژگی ابزار و شکاف خوردن مناسبی را دارد و در صنعت مبلمان مصرف می شود و البته به خاطر همگونی  آن با شرایط آب و
مبل راحتی جدید مدل ژینو

مبل راحتی جدید مدل ژینو در عین زیبایی و جذابیت بسیار دارد که جلوه زیبایی به منزل میدهد
جذابیت ظاهری مبل و نمای متفاوت دارد  مبل راحتی جدید مدل ژینو را به این نام مشهور است و در هر منزلی چشم نواز میباشد.
ابر های تشک کف مبل از نوع درجه 1 و ابر 35 کیلو و فوم سرد شرکت های م
مبل راحتی جدید مدل ژینو

مبل راحتی جدید مدل ژینو در عین زیبایی و جذابیت بسیار دارد که جلوه زیبایی به منزل میدهد
جذابیت ظاهری مبل و نمای متفاوت دارد  مبل راحتی جدید مدل ژینو را به این نام مشهور است و در هر منزلی چشم نواز میباشد.
ابر های تشک کف مبل از نوع درجه 1 و ابر 35 کیلو و فوم سرد شرکت های م
روستای
جاغرق در21 کیلومتری جنوب غربی مشهد و در نزدیکی روستای طرقبه قرار دارد. روستای
جاغرق با وجود چشم اندازهای طبیعی و سرسبز و آب و هوای معتدل و خنک در فصول گرم
سال بسیار مورتوجه گردشگران قرار می گیرد. همچنین برخی معتقدند که قدمت روستای
جاغرق به پیش از اسلام باز می گردد. وجود درخت چنار 700ساله و قبرستانی تاریخی که
مربوط به دوران های تاریخی تیموریان تا قاجاریه است بسیار مورد توجه قرار گرفته
است. وجود چندین رشته رودخانه ، قنات ، چشمه و آبشار های
روستای
روستای
نراق بخشی از شهرستان دلیجان در استان مرکزی از گذشته تا کنون با مَحله های زیبایش مشهور می باشد.
با کمک مردم تاریخ دوست نام مَحله های نراق جمع آوری گردید :1- محله شربتی ها(کوچه اسدآبادی)2- محله دنیاران(مقابل مسجد بازار)3- محله نراق نو(کوی ولیعصرعج)4- محله لاجره یا لاچار(کوچه شهید حسن(حمید) ابراهیمی )5- محله شکاری(پشت مسجد جامع)6- محله مُلا کوهی(کوچه شهیدان احمد ابراهیمی و عباس رمضانی)7- محله چاله ماه جَبین یا چاله ماماجی (محوطه خانه مظفری ها منشعب از ک
انواع و اقسام چوب ها
چوب های موجود در ایران به دودسته چوب های داخلی و خارجی تقسیم می شوند :
الف – چوب های داخلی (اصطلاحا چوب های جنگلی)
چوب هایی مانند راش و ملچ و چنار و گردو و افرا و ممرز می باشند که از جنگل های داخلی تهیه می گردند و بیشترین مصارف آن در ساخت انواع مبلمان و درب و دکور می باشد .
ب- چوب های خارجی
بیشتر چوب های خارجی از چوب درختان نوک سوزنی مثل کاج  وسرو می باشند که عمدتا از روسیه و کشورهای حوزه اسکاندیناوی و اطریش  وارد می شوند که پس
بد نگوئیم به مهتاب اگر تب داریم

دیده ام گاهی در تب ، ماه می آید پایین،

می رسد دست به سقف ملکوت.
دیده ام، سهره بهتر می خواند.
گاه زخمی که به پا داشته ام زیر و بم های زمین را به من آموخته است.
گاه در بستر بیماری من، حجم گل چند برابر شده است.و فزون تر شده است ،

قطر نارنج ، شعاع فانوس

و نترسیم از مرگ

مرگ پایان کبوتر نیست.

مرگ وارونه یک زنجره نیست.
مرگ در ذهن اقاقی جاری است.
مرگ در آب و هوای خوش اندیشه نشیمن دارد.
مرگ در ذات شب دهکده از صبح سخن می گو
بد نگوئیم به مهتاب اگر تب داریم

دیده ام گاهی در تب ، ماه می آید پایین،

می رسد دست به سقف ملکوت.
دیده ام، سهره بهتر می خواند.
گاه زخمی که به پا داشته ام زیر و بم های زمین را به من آموخته است.
گاه در بستر بیماری من، حجم گل چند برابر شده است.و فزون تر شده است ،

قطر نارنج ، شعاع فانوس

و نترسیم از مرگ

مرگ پایان کبوتر نیست.

مرگ وارونه یک زنجره نیست.
مرگ در ذهن اقاقی جاری است.
مرگ در آب و هوای خوش اندیشه نشیمن دارد.
مرگ در ذات شب دهکده از صبح سخن می گو
چنار کهن 110 ساله‎ای هست که قدمت شهر را نه چندان، اما کهن بودنش را وسط میدانِ چنار شهر محلات می‎نماید.

الان فصل سفر کردن به مکان‎هایی است که نه تنها نقاط گردشگری هستند، بلکه به دلیل داشتن آب‎وهوای مطبوع، روح آدم را جلا دهند. همچنین، به دلیل حضور بی‎مثال شاه‎فصل سال، بهار، زیبایی‎های طبیعت نیز دوچندان باشد. از سویی، خوب است مکانی که می‎رویم غیر از مکان‎های گردشگری جاذبه‎های خاطره‎انگیزی هم داشته باشد؛ مانند تصاویر بی‎نظیری از دشت
رفتن به دامن طبیعت در روز سیزدهم فروردین یک سنت باستانی در ایران است اما امسال ( سال 1399 ) مردم به دلیل شیوع بیماری کرونا با پویش‌های مختلف از جمله «سیزده به تو، کرونا به در» قصد دارند روز طبیعت را در خانه سپری کنند تا از این ویروس همه‌گیر در امان باشند و با ماندن در خانه به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کرده باشند .
مردم عزیز و طبیعت دوستِ شهر من بردسکن ، همانند سایر هموطنانِ عزیز ، هر سال برای برپایی آیین سنتی «سیزده به در» به همراه خانوا
کتاب آخرین تصمیم نویسنده: سید احمد زرهانی انتشارات مدرسه
کتاب آخرین تصمیم : زندگی ست و تصمیم های ریز ودرشتش، بهترینش را سوا کنی برنده ای
کتاب آخرین تصمیمنویسنده: سید احمد زرهانیانتشارات مدرسه
معرفی:
فکر کن در ابتدای جوانی و اوج فقر از تو بخواهند با یک نام جدید وارد زندگی جدیدی شوی که هر نوع امکانات و شرایط عیش و نوش برایت فراهم باشد؛ تو باشی چه می کنی؟اگر تصمیمات خانواده مانع آرزوها و خواسته هایت شوند، کدام را بر می گزینی؛ خانواده یا خواسته
دیگر نمیتوانم دنبال این سایه های بیهوده بروم ، با زندگانی گلاویز بشوم ، کُشتی بگیرم - شماهائی که گمان میکنید در حقیقت زندگی میکنید ، کدام دلیل و منطق محکمی در دست دارید ؟ من دیگر نمیخواهم نه ببخشم و نه بخشیده بشوم ، نه به چپ بروم و نه به راست - میخواهم چشمهایم را به آینده ببندم و گذشته را فراموش بکنم.زنده بگور صادق هدایت
ماه کامل و پیاده روی توی شب بهم کمک کرد که مغزمو آروم کنم... بهتر از همه دیروز بود...برادرم گاهی وقتا یهویی جوگیر می شه و میزنه
روستایی در بویراحمد، بخش مرکزی، دهستان سررود شمالی قرار دارد بنام مهریان که ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1850 متر، میان رودخانه مهریان در شرق و کوه‌های دنا در شمال قرار دارد.
می‌توان گفت روستای مهریان یک دشت پای کوهی با سه عنصر اصلی طبیعیِ کوه، دشت ورود خانه است که با داشتن اقلیم سرد و مرطوب کوهستانی جزو مناسب‌ترین اقلیم‌های زیستی کشور می‌باشد. روستا شامل رودى با پیچیدگى خاص به رنگ سبز و فیروزه‌ای در دره‌ای نه‌چندان عمیق است که درخت
در 120 کیلومتری شیراز؛ در ناحیه‌ای خوش آب‌وهوا به نام کام فیروز، تنگی موسوم به بستانک قرار دارد که به بهشت گمشده معروف است.
بهشت گمشده 1740 متر از سطح دریا فاصله دارد و در منطقه‌ای با وسعت 20000 هکتار واقع‌شده است.
تنگ کوهستانی دارای پوششی جنگلی است و زمستان‌های بسیار سردش با بارش برف و یخبندان همراه است.
این منطقه حفاظت‌شده در حوزه آبخیز رود کر قرار دارد.
توپوگرافی منطقه در کنار ارتباط جاده‌ای با تخت جمشید و نقش رستم و پاسارگاد و همچنین چشم
علت سر گیجه هام رو بالاخره متوجه شدم، بدن کوآلاییم دچار کمخوابی حسابی شده واسه همین مغزم یاری نمی کنه. چند روزیه سرگیجه وحشتناکی دارم در حدی که اصلن نمی تونم سرم رو از حالت روبه رو تغییر جهت بدم یا یهویی بلند شم از جام. امروز ظهر بعد از کلاس یه خواب حسابی رفتم و این دفعه بدون سرگیجه بلند شدم. هنوز گیج خواب بودم که تصمیم گرفتم برم توی حیاط. هنوز هوا ابریه ولی خبری از بارون نیست. نسیم خنک عصر حسابی سرحالم آورد و بیشتر از نیم ساعت توی حیاط قدم زدم و
تحفه نطنز تصویری از کودکی من و شنیدن نام این شهر در محاوره و یا ضرب المثل هایی که شنیده می شود و در سالهای اخیر وقتی نام نطنز میومد یاد انرژی هسته‌ای و مسائل مربوط به آن می افتادم تا وقتی که برای اولین بار به ملاقات این شهر رفتم. نطنز و دیدنی های نطنز را در چندین سفر بازدید کردم و هر بار از دیدار اون بیشتر لذت می بردم. نطنز شبیه باغی بسیار بزرگ است. باغ بسیار باصفا که به محض ورود به اون و دیدن اولین خیابون متوجه شدم که با چه شهر متفاوتی سر و کار
 کد ملک در سایت املاک بزرگ تاجیک (بمان) 
lo806
مشخصات باغ ویلا
 متراژ کلی باغ ویلا 2300
 متراژ بنا (ویلا) 750
 تعداد اطاق خواب 4 خوابه یا بیشتر
 سرایداری مجزا دارد
 استخر دارد
 تاسیسات استخری دارد
 آبنما یا آلاچیق دارد
 محوطه سازی و نور پردازی دارد
 چاه آب اختصاصی دارد
 سند دارد
 نامه جهاد کشاورزی دارد
 عدم خلاف شهرداری دارد
----------------------
نظر کارشناس
باغ ویلا در ملارد
به جرات می توان گفت خیابانی که این باغ ویلا در آن واقع شده ایت زیباترین خیابان شه
روزگاری در این تهران اگر کسی گناه می کرد برای پذیرش توبه اش درخت می کاشت. اعتقاد داشتند برای اجابت دعا باید صدقه داد وچه صدقه ای بالاتر از کاشت نهال. درخت را قدیمی ها "صدقه جاریه" می دانستند. اما میان درختان، درخت توت "فیض خاص" و "نفع مدام" و وقف عام بود. هرکس درخت توت می کاشت می دانست که عامه مردم صاحب این درختند. همه از فیضش بهره می برند. چوب و برگ درخت توت نیز قابل استفاده بود. شیرینی اش دل را نمی زد. بریدن شاخه درخت توت بسیار حرمت داشت و حتا تک
آدم های زیادی رفته اند رفیق!آدمهای زیادی ک مثل
روزهای 18سالگی مان برگشت ندارند و امشب توی گلو بغض بزرگیست.بغضی ب اندازه همه
مسیرهای رفتن.همه مسیرهایی ک همه آدمهای رفته توی هر ایالت و کشور و جزیره ای
گذراندند تا ب ادرس تازه ای برسند ب مقصد تازه ای ک انتهای هر تصمیم تازه منتظرشان
بود.اما من ابتدای همه مقصدها نشستم ک بیایی,نیامدی لاکردار!پلاک خانه ام را نو
کردم.درش را رنگ زدم :سبز ابی کبود.درختچه ی اقاقیا کاشتم کنار چنار بلند کوچه .اقاقیا
ک همیشه
کاشانک در منطقه 1، ناحیه 5 شهرداری تهران واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی از شمال به ارتفاعات البرز، از جنوب به میدان نوبنیاد و فرمانیه از غرب به نیاوران و محله حصار بوعلی و از شرق به منطقه دارآباد ختم می شود. این محله دارای 13941 نفر جمعیت و 4236 خانوار است .

به لحاظ پیشینه تاریخی به زمان ناصرالدین شاه برم یگردد که این منطقه به شکل باغات سرسبز بوده و یکی از بانوان سوگلی ناصرالدین شاه به نام انی سالدوله حکمرانی کاشان را از شاه طلب م یکند و شا
کلید رو که توی در چرخوندم خیلی سخت باز شد ... دو سه بار در و جلو و عقب کشیدم تا وا بده این دره لامذهب .. بقول اقاجون تبله کرده بود .. باید یکی رو میاوردم با اون دستگاها ک سرش گرد هست .. که صدای گوش خراش داره در طرفش رو صاف کنه .. پشت در پر شده بود از برگ های پاییزی .. برگ های بلوط خشک شده و برگ انجیری ۵ انگشتی .. انگار پشت درو گرفته بودن که نذارن کسی داخل بشه ..‌به هر زحمتی که شد درو باز کردم و چمدون رو از صندق عقب تاکسی برداشتم و رفتم داخل .. حیاط تاریک رود ..
دیروز مهمون اردبیل بودیم، با اینکه خیلی نزدیکیم و حتی همزبان ولی من همیشه یه حس غریبه بودن شدیدی اونجا دارم که دیروز اون حسه همراهم نبود. همه همکلاسی های داداش، استاد راهنما و استاد داورهاش با تمام وجود دعوتمون میکردن خونه هاشون، حتی یکیشون خیلی بامزه طور گفت: من مجردم برا خودم خونه ندارم دعوت کنم ولی میتونم خواهش کنم تشریف ببرید خونه خانم اصلانی. آغاز نوشته ام گواه بر اینه که از آخر به اول تعریف میکنم. از شلاله خواستم شعر آغازین برا ارائه پ
دیروز مهمون اردبیل بودیم، با اینکه خیلی نزدیکیم و حتی همزبان ولی من همیشه یه حس غریبه بودن شدیدی اونجا دارم که دیروز اون حسه همراهم نبود. همه همکلاسی های داداش، استاد راهنما و استاد داورهاش با تمام وجود دعوتمون میکردن خونه هاشون، حتی یکیشون خیلی بامزه طور گفت: من مجردم برا خودم خونه ندارم دعوت کنم ولی میتونم خواهش کنم تشریف ببرید خونه خانم اصلانی. آغاز نوشته ام گواه بر اینه که از آخر به اول تعریف میکنم. از شلاله خواستم شعر آغازین برا ارائه پ
مطلب خرید ابزار آلات بصورت عمده در عمده ابزار
سلام به سایت عمده ابزار مرجعی برای خرید انواع ابزارآلات به صورت عمده و تکی خوش آمدید .
عمده ابزار ؟
بله عمده ابزار ، قصد خرید ابزار آلات دارید
با قیمت ارزان
با کیفت
دارای گرانتتی
هزینه ارسال رایگان
ما در عمده ابزار تمام نیاز های شما را برطرف کرده ایم تا در ساده ترین راه ممکن ابزار آلات خود را بخرید و بدون وقف و در سریعترین زمان ممکن درب منزل یا محل کار دریافت کنید .
عمده ابزار فروشنده چه نوع ابزار
انواع چوب و شناخت کاربردهای آن
by hamed | posted in:
انواع چوب
چوب دکوراسیون منزل ابتدا، ماده‌ای حیاتی برای ساخت ابزارهای اولیه، خانه و قایق برای حرکت در رودها بود. سپس،انواع چوب برای ساخت اکثر اشیا و ابزارهای سودمندی که انسان قرنها برای پیشرفت زندگی خود به آن‌ها متکی بود، به کار رفت. بخشی از فناوری چوب بر اثر تلاش صنعتگران باقی مانده، ولی بیشتر آن ناچار از بین رفته و با مواد و روش‌های دیگر که نتیجه انقلاب صنعتی بشر است، جایگزین شده‌است.
انواع چو
انواع چوب و شناخت کاربردهای آن
by hamed | posted in:
انواع چوب
چوب دکوراسیون منزل ابتدا، ماده‌ای حیاتی برای ساخت ابزارهای اولیه، خانه و قایق برای حرکت در رودها بود. سپس،انواع چوب برای ساخت اکثر اشیا و ابزارهای سودمندی که انسان قرنها برای پیشرفت زندگی خود به آن‌ها متکی بود، به کار رفت. بخشی از فناوری چوب بر اثر تلاش صنعتگران باقی مانده، ولی بیشتر آن ناچار از بین رفته و با مواد و روش‌های دیگر که نتیجه انقلاب صنعتی بشر است، جایگزین شده‌است.
انواع چو
دیشب بعد از مدت ها دفتر شعرمو باز کردم و کلی خاطره یادم اومد ولی ایندفعه همه چی متفاوت بود. چون دیشب برای اولین بار از یه سری از شعرام متنفر شدم و نمیتونستم بهشون نگاه کنم. 
دیشب خیلی ناراحت بودم و اصلا هیجوقت اینقد قبول نداشتم که باید ناراجت باشم. فشاری روم نبود که دلو مغزمو داغون کنه ولی ناراحت بودم. یه ناراحتی مطلق.
اصلا نمیتونستم حسی به چیزی داشته باشم.
نمیتونستم حرف بزنم
نمیتونستم گوش بدم
نمیتونستم نگاه کنم
و حتی چیز خاصیم از توی ذهنم رد
تنگ بستانک« بهشت گمشده»بهشت گم شده اسم حیطه ای خوش آب و هو و سرسبز در شهرستان مرودشت و کامفیروز است . اسم حساس این مکان «تنگ بستانک» بوده است که اکنون به فردوس گم شده معروف شده‌است . تنگ بستانک یا به عبارتی پردیس گمشده دره زیبایی است که جهت امتداد آن شرقی غربی است و صخره‌های عمودی و مرتفع دو طرف آن را دربرگرفته است .این حیطه جذاب که زیبایی انبوه فضای سبز و پرآبی رودخانه هایش دیده هر تماشاچی ای را می نوازد و میهمانان را به تحس
عرقیات از گذشته های دور مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گرفته است. هر چند امروزه با وجود داروهای شیمیایی کمتر کسی سراغ عرقیات میرود اما شاید با دانستن گوشه ای از خواص آنها در مورد استفاده مجدد تجدید نظر کنیم:
عرق کاکوتی:
ضد عفونی کننده، ضد اسپاسم در ناراحتی های گوارشی ،ضد اسهال، مقوی معده، خلط آور.
بهار نارنچ:
معطر، مقوی اعصاب و قلب، آرام بخش، ضد نفخ .
زیره سبز:
ضد چاقی، چربی، تنگی نفس، باد شکن، هضم غذا، زیاد کننده شیر مادران.
نسترن:
تقویت

زغال چینی

زغال چینی ترکیبی فشرده شده از خاک اره (خاک اره خشک و خاک اره مرطوب) خاک زغال و پوست گردو میباشد که در این مقاله با انواع مواد اولیه (خاک اره و پوست گردو و خاک زغال) اشنا میشوید و می آموزید یک زغال چینی خوب چه ویژگی هاییی دارد و چگونه تولید میشود.زغال چینیانواع خاک اره برای زغال چینی
    از نظر رطوبت خاک اره    از نظر اندازه خاک اره    از نظر جنس خاک اره
رطوبت خاک اره
به دو دسته خاک اره مرطوب (خاک اره ی چوب تازه) و خاک اره خشک ( خاک اره ی
نشسته بودیم روی صندلی ته پارک، همان صندلی تنهای مشکی رنگ زیر آن چنار بلند. همان چناری که در فاصله‌ی یک و نیم متری از سطح زمین روی تنه‌اش یک حفره‌ی بزرگ داشت. همان حفره‌ای که به وقت باران گنجشک‌ها تویش پناه می‌گرفتند. همان گنجشک‌هایی که همان لحظه داشتند جلوی پاهایمان به خاطر یک کرم خاکی با هم می‌جنگیدند و آنجا را گذاشته بودند روی سرشان و ما نمی‌دانستیم چطور بخندیم که صدای خنده‌مان نترساندشان. در همان روزی که هوایش مثل امروز ابری بود و س
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک یکی از انواع مبلمان است که افراد زیادی از این نوع استفاده کرده و در جستجوی قیمت مبل کلاسیک هستند. این نوع مبلمان برای ادارات و منازل بسیار مناسب است و دارای طرح هایی است که به نوعی سنتی و تا حدودی نیز مدرن هستند. مبل کلاسیک همانند انواع دیگر مبلمان باید به نوع پارچه و جنس و رنگ آن توجه داشت زیرا در انواع مبلمان این سه مورد جزء لاینفکی است که باید همیشه مورد توجه قرار گیرد.مبلمان باید استانداردهای جهانی را دارا باشد به طو

کد1631
600 مترباغ محوطه سازی شده
70 مترویلای تکخواب نما سنگ
درختان مثمر میوه و درختان سر به فلک کشیده چنار
آب برق مصرفی
گاز سر ملک
سند تکبرگ
تمامی فایلهای اطراف میدان جهاد شهریار را اینجا مشاهده کنید.
تمامی فایلهای در متراژ 500تا1000 متر را در اینجا مشاهده کنید
تمامی فایلها در900 تا 1میلیارد و 200 تومان را در اینجا  مشاهده کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و موارد مشابه با شماره:
مشاور مربوط سینا بختیاری: 09191354837
تماس حاصل فرمایید.
تصاویر بیشتر در سا
 پارک ملت رشت ،  سیه باغ قدیم ، برکه ی اب و قو ، فواره ی اب و نور ، ریتم اهنگ و رنگ
..  لابلای  برگ های زرد و نارنجی پاییز
به دنبال غروب می گردم تا در جریان آرام و حزن آلودش
پناه بگیرم
زیباست و لکه های نفرت
از آن زدوده شده است
من می اندیشم که خاصیت پاییز و غروب
در واژه های مشابهی تعریف میشوند
زبانشان یکی است و اگر معنی حرف های یک کدام را بتوان فهمید
آن دیگری را هم می توان ترجمه کرد
حالا که پاییز است
رشت در محله ی ضرب از غم لبریز است
غروب ها پر رنگ تر
شهرستان محلات از شهرهای مرکزی ایران، واقع در استان مرکزی است. در میان آب و هوای گرم و خشک و جغرافیای بیابانی مرکز ایران، این شهر با طبیعت زیبا و دل‌انگیز و آب و هوای خوش شناخته می‌شود؛ از این رو همه ساله میزبان شمار زیادی از گردشگران داخلی و خارجی است. محلات قدمتی تاریخی دارد و طبق یافته‌های باستان‌شناسان تاریخ احداث این شهر به دو هزار سال پیش از میلاد مسیح بازمی‌گردد؛ بنابراین خود را برای بازدید از جاهای دیدنی محلات آماده کنید.
در محلا
.
ای اجابتِ سرخِ شب‌هایم!
به انسجام زمستان،
در میانِ شعله‌های عشق قسم،
که تشویشِ این شب‌ها را،
نمی‌توان با آراستنِ واژه‌ها، به پایان رسانْد؛
باور کن،
تنها،
باران است که می‌تواند،
حجمِ این آتش را،
در پسِ قنوتِ دست‌های‌مان مهار کند!
.
•••••••
.
ای اجابتِ سرخِ شب‌هایم!
چشم به راه تو نخواهند ماند،
آنان که در تمامِ مسیر،
بذر نومیدی را، به حجمِ ترس‌هایت افزودند!
باور کن،
روزی،
در معراجِ آسمانی ابرها،
چُنان شبنم‌های مانده بر دستانِ نحیفِ
چشمه پیرکدو بواناتشهرستان بوانات با طبیعتی نصفه کوهستانی و بکر , دیده اندازی قشنگ در یاد و یاد شما خواهد کاشت . این شهرستان در شمال شرق استان عجم و نیز مرز با استان یزد در کناره بیابان مرکزی قرار گرفته و دارنده آب و هوای نصفه کوهستانی و طبیعتی زیاد قشنگ است که از چشمه سارهای بیشمار و رودخانه اعظم بوانات سیراب و مشروب می شود .

گیرایی های ارگانیک , آبشارها , پوشش گیاهی کوههای شهرستان , تفرجگاههای ارگانیک , حیات وحش منحصر ب
 عنوان فروشگاه
شماره تماس
آدرس

زعفران جهانی
05157223494
گناباد، خیابان سعدی

زعفران نفیس گناباد
09155332297
گناباد، خیابان سعدی

زعفران محمدپور
09153370533
گناباد، خیابان سعدی

زعفران مومنی
05157222727
09155339655
گناباد، خیابان سعدی

زعفران خواجوی
09150494939
09156500322
گناباد، خیابان سعدی

زعفران خنده رو
09155331559
گناباد، مجتمع تجاری شریعت

زعفران شاکری
09151358534
گناباد، خیابان سعدی

زعفران رضائیان
05157223819
گناباد، خیابان سعدی

زعفران زارع حسینی
05157223794
گناباد، خیابان سعدی

زعف
بار غصه ها کم نشده ,این مدت آرامش قبل طوفان رو داشتم تااینکه  نامزدم بعد دو هفته اومد شهرمون و اصرار کرد که بریم بیرون ,به خودم رسیدم جوراب شلواری مشکی با بهترین مانتو و روسریم  رو پوشیدم ,آرایش ملایمی کردم و عطر زدم ,توی ماشینش که نشستم ,موزیکی که همیشه واسم میخوند رو گذاشت  و حرکت کرد .... دستم رو گرفته بود توی دستش,و گهگاهی فشار اندکی میداد ...اما من سرد بودم ,سرد خاموش و افسرده... هیچ حرفی نمیزدیم نه من نه اون! توی ذهنم مرور کردم یروز اومد با تما
سال 88 بود تازه امده بودم دانشگاه...که لابه لای کتابفروش های انقلاب گم شدم...ده سال از آن روزها میگذرد. ماههای اول عشق بود و لذت.. فارغ از دنیایی که بیرون از ما جریان داشت، زندگی میکردیم...و در آزادی هایی که در فصل جدید زندگی مان بدست آورده بودیم ، غوطه می خوردیم... دغدغه مان رسیدن به کلاس دانشگاه بود و بعد حل مساله هایی که هر درس داشت و چقدر همگی شبیه هم بودند...یاد گرفتنشان زیاد سخت نبود... همه زمانی که برای درس خواندن میگذاشتیم را اگر جمع میکردی، کل
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اورست در تهران 

​​​​​​09387777023 

نمایندگی اورست در تهران جهت سرویس یخچال اورست به صورت شبانه روزی با ما تماس حاصل نمایید 

لطفا اگر فقط در استان تهران هستید جهت دستگاه یخچال اورست با ما تماس بگیرید 

شرکت
جهت پست مناطق
ازگلآاس پده ونکشیخ بهاییتوانیر
اقدسیهالهیهامازاده قاسماوینباغ فردوستجریشجمارانچیذدارآباددربنددرکهدزاشیبزعفرانیهسوهانکشهرک محلاتیفرمانیهفرشتهقیطریهکاشانککامرانیهمحمودیهنی

کد1551
شهرک والفجر(زمرد ویلای سابق) یکی از قدیمیترین و با اصالت ترین شهرک های منطقه می باشد.شهرکی با دو میدان و خیابان اصلی 30 و 20 متری که بیست کوچه 12 متری را به هم متصل می کند.خیابانهایی با درختان چنار برافراشته که چهره ای متفاوت و نوستالژیک را از یک شهرک ویلایی کاملا کلاسیک می سازد.این شهرک دارای 683 قطعه می باشد که بیشتر قطعات آن 1000 متری و1200 متری هستند.قطعاتی با اسناد شش دانگ و قابلیت انتقال قطعی.

چند باب زمین با قیمتهای مناسب در این شهرک
نظام کاشت: اولئاریوس نوع درختان باغ های خیابان چهارباغ را این­گونه، توصیف کرده است: «مردم اصفهان و اصولا ایرانی­ها باغ را خیلی دوست دارند؛ ولی باغ­های خود را به شیوه اروپایی­ها با گل و انواع درختان میوه تزیین نمی­کنند، بلکه در آن­ها درختان سایه­دار و ازجمله چنار می­کارند. این درخت  که برگ­های پهنی چون مو دارد، در اروپا تقریبا ناشناس است، میوه نمی­دهد و از چوب آن برای ساختن در و پنجره استفاده می­نمایند(اولئاریوس، 1379، 604). وی تعداد درختان را
از شهر بیرون بزنید! بیرون شهر بیشتر خوش می‌گذرد.

از شهر بیرون بزنید. حالا که نیمی از تابستان تمام شده، در این روزهای باقی مانده از فصل خوب تعطیلات، برای تور یک روزه تهران گردی در آخر هفته و یک گشت و گذار دلچسب برنامه ریزی کنید. در این قسمت از پیشنهادات تهران گردی در آخر هفته با دلتا، سعی کردیم دیدنی‌هایی را به شما معرفی کنیم که کمی خارج از مرکز شهر باشند. وقت دوستی با طبیعت و آرامش گرفتن در دامان اوست. البته دو پیشنهاد داخل شهری داریم که حتم
محله دبستان یکی از محله‌های آرام محدوده مرکزی پایتخت است که در ضلع جنوبی پل سید خندان قرار دارد. 

دبستان نام محله‌ای در منطقه ۷ شهرداری تهران است که از شمال به بزرگراه رسالت، از جنوب به خیابان قدوسی، از غرب به خیابان شریعتی و از شرق به بزرگراه صیاد شیرازی می رسد. با توجه به دسترسی این محله به دو بزرگراه‌ تهران، با خرید آپارتمان در دبستان از ترافیک سنگین در امان خواهید بود.
به گزارش مجله دلتا موقعیت جزیره‌ای محله دبستان و دنج و آرام بودن آن
آن روزها که وسایل ارتباطی امروز وجود نداشت، جارچی تنها وسیله ارتباطی روستا به حساب می آمد. دعوت برای مراسم عروسی یا دفن و ختم مردگان، اعلام اشیاءگمشده یا پیدا شده، قرق کشتمان و اعلام همه خبرهای دیگری که باید به گوش همه مردم می رسید، به عهده او بود.    خدابیامرز حسن صادقی، که مردم اسفاد او را حسن مدسین (حسن محمدحسین)می خواندند، از قدیم این نقش را بر عهده داشت و در عرف روستا، دشتبو (دشتبان) خوانده می شد. اسفاد قدیم که به درستی آن را قلعه اسفاد می
چشمه ناز ونک در محدودۀ ونک در منطقه‌ای تقریباً کوهستانی و جزء رشته‌‌کوه‌های زاگرس می‌باشد که یکی از مناطق سردسیر و پرآب استان اصفهان به شمار می‌آید. این چشمه در فاصله 175 کیلومتری جنوب اصفهان و 33 کیلومتری جنوب غربی سمیرم، شش کیلومتری جنوب غربی شهر ونک با جاده‌ای خاکی قرار دارد که کوه ۲۰۰۰متری را به دونیمه مساوی تقسیم کرده است.
مسیر دسترسی به این منطقه از سمیرم به روستای ونک رفته و با عبور از روستای قلعه قدم، گردنه گله وار و گردنه نخو
شهر قزوین در گذشته هشت دروازه داشت که به نام‌های دروازه رشت، دروازه باغ‌شاه، دروازه درب کوشک، دروازه تبریز، دروازه تهران قدیم، دروازه شیخ‌آباد، دروازه امام‌زاده حسین و دروازه خندقبار معروف بودند. امروزه از آن میان، تنها دو دروازه درب کوشک و تهران باقی‌مانده‌اند.[۱۲۳]
گرمابه‌ها
حمام قجر، موزه مردم‌شناسی قزوین
گرمابه‌های بسیاری در قزوین موجود است که از میان آن‌ها می‌توان حمام رضوی ،حمام قجر ،حمام دودر ،حمام سیدیان ،حمام می
تور تهرانگردی ، تهران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. کلان‌شهر تهران نیز دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است. تهران پیشینه‌ای طولانی دارد و باستان‌شناسان بر این باورند که زندگی در این منطقه به دوران نوسنگی برمی‌گردد.در سال ۱۳۹۳، اسکلت یک انسان در منطقهٔ مولوی تهران، متعلق به حدود ۷٬۰۰۰ سال پیش پیدا شد . تهران شهری با گوناگونی گروه‌های قومی است اکثریت مردم تهران را پارسیان تشکیل می‌دهند
جاذبه
-رنگین کمان2-دومینو3-پدال4-ستاره5-نیرنگ6-رباط7-پیچ گوشتی8-دست انداز9-فدات10-آسمون11-چاقوکش12-دارچین13-نقاط ضعف14-تاس کباب15-اتوبوس16-زخم زبان17-لیوان18-سیرابی19-شیک پوش20-بلندگو21-سیاتیک22-ستایش23-بمباران24-شیر توشیر25-سیزده به در26-بی برو برگرد27-تخمه آفتابگردان28-تخته سیاه29-پروتون30-خیار قلمی31-سرپرست32-منظور33-مثبت34-تنیس35-شاپور36-از سحری تا افطار می خورم37-یخمک38-بنلادن39-جهان بینی40-چین و چروک41-ساکسیفون42-سرشیر43-اسکیمو44-عابدینی45-ماتریکس46-گلابی47-طوطی48-موجودی49-بت
موضوع: یک برش از زندگی خود، در نیم‌قرن پیش
به خود که می‌آیم، در میان گذر عریض و طویلی ایستاده‌ام، و نمی‌دانم به چه نگاه می‌کنم، و به چه فکر می‌کردم. خط دیدم روی درخت چنار پیر و بزرگ و تنهایی مانده که هنوز در مقابل برگ‌ریزان پاییز1، به سختی مقاومت می‌کند. دست در جیب به راهم ادامه می‌دهم، و در ذهن، درگیر آنکه به چه می‌اندیشیدم، و چه کار می‌خواستم بکنم. ای لعنت به پاییز امسال، که همه چیزش گنگ کننده است. عطر و رنگ و حالش، همگی، هوش و فکر و مغز
مجموعه دولتخانه صفوی در مرکز شهر قزوین با مساحتی بالغ بر ۶ هکتار واقع شده‌است، دولتخانه صفوی یا باغ فرهنگی قزوین از ساختمان عالی‌قاپو در شمال خیابان سپه آغاز شده و در انتها به محوطه عمارت چهلستون اتصال می‌یابد و در طول مسیر خود با گذشتن از چندین حیاط و محوطه باز، امکان بازدید از آثار و بقایای به‌جا مانده از دوره‌های مختلف (صفوی، افشاریه، زندیه و قاجاریه) همانند سردر عالی‌قاپو، باغ حیاط عالی‌قاپو، عمارت شهربانی، شترخان، گراند هتل قز
نگاهی گذرا بر کوچه های دهه ی ۵۰ اسفاد(قسمت دوم)
روبروی مغازه ی ایشان مغازه ی برادران عظیمی بود.مرحوم حاج محمد امین و حاج حسینعلی عظیمی.آنها برای سالهای متمادی صمیمانه،بطور مشارکتی و بدون هیچگونه تقسیم اراضی و املاک پدری با هم زندگی کردند.حاج محمد‌امین مسوول فروش مغازه،پیشبرد کارهای کشاورزی،تهیه نیروی کار و حاج حسینعلی عظیمی که با عنوان یک تاجر در میان مردم روستاهای اطراف معروف‌ بودند محصولات عمده کشاورزی بویژه پنبه،ارزن،زعفران،قالیچه
بوستان لاله تهرانمکان فعلی بوستان لاله پیشین از این که به بوستان تبدیل شود , یک ناحیه نظامی بود که برای سوارکاری و رژه مورد به کار گیری ارتش قرار می گرفت و گلشن جلالیه اسم داشت . بعداز تبدیل شدن به بوستان تجهیزات و جاذبه‌ های توریسم اکثری در آن ساخته شد که می ‌توان به مسجد و او‌لین کتابخانه طفل کشور ایران و میز شطرنج اشاره نمود .در بوستان لاله گونه‌ های گوناگون گیاهی مانند چنار , سرو نقره‌ ای و اقاقیا موجود هست و طب
کارکلاسی صفحه 77 کتاب کاروفناوری پایه هفتم پودمان کارباچوب
کار کلاسی : شناسایی انواع چوب
سوال :
چند قطعه چوب را از دبیر خود بگیرید و آن ها را در گروه بررسی کنید و آنچه را که دربارۀ آ نها یافته اید در جدول زیر بنویسید.
جواب در جدول زیر درج شده است.

نوع چوب

رنگ و شکل الیاف

کاربرد

سختی و
نرمی

سبکی و سنگینی

گردو

قهوه ای روشن تا
قهوه ای سوخته

مبلمان-وسایل تزئینی -
وسایل چوبی با مقاومت بالا

نیمه سخت

نیمه سنگین

ممرز

کرم با نقش های
قهوه ای

ک
از لحاظ بعد غیرکاری، اوقات فراغتم یعنی، سیال‌ترین‌هایشان را انتخاب کرده‌ام. تسلیم شده‌ام و اجازه می‌دهم، کتاب، فیلم، شعر، خاطره، هورمون، فر روشن، من را به هرکجایی که دوست دارد ببرد و مقاومت نکنم. جوکر را دیدم. گریه‌ام گرفت. جوکر را دوست داشتم. نه که فیلمش. فیلم را هم دوست داشتم  البته. خود موجود را دوست داشتم. ایده را. سکانس از روی مبل پریدنش را از سر خوشحالی تعریف موری از او و بعد پی بردن به حقیقت تلخ تمسخر پشت تعریف. آن خمیری شدن حالت چهره
از برغان آلو و الک بخرید! هر دو در آشپزی به کارتان می‌آید.
پیش از آنکه از جاهای دیدنی تهران بگوییم، کمی نوستالژی بازی کنیم. قدیم‌ترها یادتان هست؟ آن زمانی که وانتی‌ها در کوچه و خیابان‌های شهر می‌چرخیدند و میوه و تره‌بار می‌‌فروختند و در بلندگوی خود بلند بلند می‌گفتند: خیار جالیزی، کدو مسمایی، آلوی برغانی و …… تا حالا به ترکیب دو کلمه آلو و برغان فکر کرده‌اید؟ آیا می‌دانید برغان کجاست؟ با مجله گردشگری پیام دلتا همراه باشید تا با هم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها